Unisport studentice, Finale - Finale
Futsal
Zagreb
5 : 2
ZAVRšENO

Split
DETALJI
NATJECANJE
STRIJELCI
Poreč, SD Žatika II
Unisport studenti, 3.kolo - Utakmica 13
Odbojka na pijesku 09:00
Split
2 : 0
ZAVRšENO

Sjever
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, 3.kolo - Utakmica 13
Odbojka na pijesku 09:00
Split
2 : 0
ZAVRšENO

VERN
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Finale - Za 3.mjesto
Odbojka 09:00
Osijek
0 : 3
ZAVRšENO

Rijeka
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Veli Jože
Unisport studenti, Finale - Za 3.mjesto
Rukomet 09:00
Rijeka
26 : 27
ZAVRšENO

Split
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Žatika I
Unisport studentice, Finale - Za 3.mjesto
Futsal 09:00
Zadar
2 : 5
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
NATJECANJE
STRIJELCI
Poreč, SD Žatika II
Unisport studentice, Polufinale - Polufinale 1
Tenis 09:00
Split
2 : 0
ZAVRšENO

TVZ
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren
Unisport studentice, Polufinale - Polufinale 2
Tenis 09:00
Zagreb
2 : 0
ZAVRšENO

Rijeka
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren
Unisport studenti, 2. faza - 1.kolo - Grupa I
Tenis 09:00
Zagreb
2 : 0
ZAVRšENO

TVZ
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 1
Unisport studenti, 2. faza - 1.kolo - Grupa II
Tenis 09:00
Pula
2 : 0
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 2
Unisport studenti, 2. faza - 1.kolo - Grupa III
Tenis 09:00
Sjever
2 : 0
ZAVRšENO

Split
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 3
Unisport studentice, Po skupinama - 1.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 09:15
Zagreb
10 : 2
ZAVRšENO

VERN
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 1.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 09:15
Zagreb
21 : 6
ZAVRšENO

Sl.Brod
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 1.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 09:30
Vukovar
9 : 8
ZAVRšENO

Sjever
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 1.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 09:30
Split
7 : 15
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, 3.kolo - Utakmica 14
Odbojka na pijesku 09:45
Rijeka
0 : 2
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, 3.kolo - Utakmica 14
Odbojka na pijesku 09:45
Rijeka
0 : 2
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Po skupinama - 1.kolo - Grupa C
Košarka 3v3 09:45
VERN
11 : 6
ZAVRšENO

TVZ
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 1.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 09:45
Rijeka
10 : 0
ZAVRšENO

Sjever
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 1.kolo - Grupa D
Košarka 3v3 10:00
Rijeka
1 : 11
ZAVRšENO

Split
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 1.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 10:00
Baltazar
5 : 13
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 2.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 10:15
Zagreb
7 : 8
ZAVRšENO

Split
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 2.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 10:15
Zagreb
5 : 3
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, 2.kolo repasaž - Utakmica 15
Odbojka na pijesku 10:30
Vukovar
1 : 2
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studenti, Polufinale - Polufinale 1
Odbojka na pijesku 10:30
Split
2 : 1
ZAVRšENO

Rijeka
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, 2.kolo repasaž - Utakmica 15
Odbojka na pijesku 10:30
Vukovar
2 : 0
ZAVRšENO

Sjever
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Po skupinama - 2.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 10:30
Vukovar
13 : 3
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 2.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 10:30
VERN
5 : 13
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 2.kolo - Grupa C
Košarka 3v3 10:45
VERN
7 : 5
ZAVRšENO

Zadar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 2.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 10:45
Rijeka
5 : 4
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 2.kolo - Grupa D
Košarka 3v3 11:00
Rijeka
7 : 10
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 2.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 11:00
Sjever
0 : 10
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Finale - Finale
Odbojka 11:00
Split
0 : 3
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Veli Jože
Unisport studentice, Finale - Za 3.mjesto
Rukomet 11:00
Rijeka
45 : 31
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Žatika I
Unisport studenti, Finale - Za 3. mjesto
Futsal 11:00
VERN
8 : 2
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
NATJECANJE
STRIJELCI
Poreč, SD Žatika II
Unisport studenti, 2.kolo repasaž - Utakmica 16
Odbojka na pijesku 11:15
Osijek
0 : 2
ZAVRšENO

TVZ
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, 2.kolo repasaž - Utakmica 16
Odbojka na pijesku 11:15
Osijek
0 : 2
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studentice, Po skupinama - 3.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 11:15
Zagreb
13 : 18
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 3.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 11:15
Sl.Brod
6 : 13
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 3.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 11:30
Sjever
6 : 10
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 3.kolo - Grupa A
Košarka 3v3 11:30
VERN
5 : 10
ZAVRšENO

Split
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Po skupinama - 3.kolo - Grupa C
Košarka 3v3 11:45
TVZ
6 : 11
ZAVRšENO

Zadar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 3.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 11:45
Rijeka
2 : 9
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, 3.kolo repasaž - Utakmica 17
Odbojka na pijesku 12:00
Rijeka
2 : 0
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, 3.kolo repasaž - Utakmica 17
Odbojka na pijesku 12:00
Rijeka
1 : 2
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Po skupinama - 3.kolo - Grupa D
Košarka 3v3 12:00
Split
5 : 7
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Po skupinama - 3.kolo - Grupa B
Košarka 3v3 12:00
Sjever
0 : 10
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Finale - Finale
Tenis 12:00
Split
2 : 0
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren
Unisport studentice, Finale - Za 3.mjesto
Tenis 12:00
TVZ
0 : 2
ZAVRšENO

Rijeka
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren
Unisport studenti, 2. faza - 2.kolo - Grupa I
Tenis 12:00
Zagreb
2 : 0
ZAVRšENO

VERN
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 1
Unisport studenti, 2. faza - 2.kolo - Grupa II
Tenis 12:00
Pula
3 : 0
ZAVRšENO

Rijeka
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 2
Unisport studenti, 2. faza - 2.kolo - Grupa III
Tenis 12:00
Sjever
2 : 0
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 3
Unisport studenti, 3.kolo repasaž - Utakmica 18
Odbojka na pijesku 12:45
TVZ
2 : 0
ZAVRšENO

Sjever
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, 3.kolo repasaž - Utakmica 18
Odbojka na pijesku 12:45
VERN
0 : 2
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Četvrtfinale - Cetvrtfinale 1
Košarka 3v3 13:00
Zagreb
2 : 9
ZAVRšENO

Split
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Finale - Za 3.mjesto
Odbojka 13:00
Rijeka
0 : 3
ZAVRšENO

Split
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Veli Jože
Unisport studentice, Finale - Za 3.mjesto
Košarka 13:00
Rijeka
66 : 72
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Žatika I
Unisport studenti, Četvrtfinale - Cetvrtfinale 2
Košarka 3v3 13:20
VERN
10 : 9
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Polufinale - Polufinale 1
Odbojka na pijesku 13:30
Split
2 : 0
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Četvrtfinale - Cetvrtfinale 3
Košarka 3v3 13:40
Vukovar
10 : 4
ZAVRšENO

Zadar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Četvrtfinale - Cetvrtfinale 4
Košarka 3v3 14:00
Pula
11 : 10
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Polufinale - Polufinale 2
Odbojka na pijesku 14:15
Zagreb
2 : 0
ZAVRšENO

TVZ
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, Polufinale - Polufinale 2
Odbojka na pijesku 14:15
Pula
1 : 2
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studentice, Polufinale - Polufinale 2
Košarka 3v3 14:20
Pula
11 : 5
ZAVRšENO

Rijeka
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Polufinale - Polufinale 1
Košarka 3v3 14:40
Split
9 : 8
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Finale - Za 3.mjesto
Košarka 15:00
Split
80 : 78
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Unisport studenti, Finale - Za 3.mjesto
Odbojka na pijesku 15:00
Rijeka
2 : 0
ZAVRšENO

TVZ
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, Finale - Za 3.mjesto
Odbojka na pijesku 15:00
Vukovar
0 : 2
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Polufinale - Polufinale 1
Košarka 3v3 15:00
Split
11 : 5
ZAVRšENO

VERN
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Finale - Finale
Odbojka 15:00
Zagreb
3 : 2
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Veli Jože
Unisport studenti, Finale - Finale
Futsal 15:00
Split
5 : 10
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
STRIJELCI
Poreč, SD Žatika II
Unisport studentice, Finale - Za 5.mjesto
Tenis 15:00
Sjever
2 : 0
ZAVRšENO

Baltazar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren
Unisport studenti, 2. faza - 3.kolo - Grupa I
Tenis 15:00
TVZ
U PRIPREMI

VERN
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 1
Unisport studenti, 2. faza - 3.kolo - Grupa II
Tenis 15:00
Osijek
U PRIPREMI

Rijeka
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 2
Unisport studenti, 2. faza - 3.kolo - Grupa III
Tenis 15:00
Split
0 : 3
ZAVRšENO

Sjever
DETALJI
TABLICA
NATJECANJE
Poreč, Zelena laguna, Teren 3
Unisport studenti, Polufinale - Polufinale 2
Košarka 3v3 15:20
Vukovar
9 : 7
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Finale - Za 3.mjesto
Košarka 3v3 15:40
Rijeka
9 : 7
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Finale - Finale
Odbojka na pijesku 15:45
Split
0 : 2
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 1
Unisport studentice, Finale - Finale
Odbojka na pijesku 15:45
Split
0 : 2
ZAVRšENO

Zagreb
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Plaža Hotel Delfin, Teren 2
Unisport studenti, Finale - Za 3.mjesto
Košarka 3v3 16:00
VERN
6 : 9
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Finale - Finale
Košarka 3v3 16:40
Split
7 : 6
ZAVRšENO

Pula
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studenti, Finale - Finale
Košarka 3v3 17:00
Split
11 : 9
ZAVRšENO

Vukovar
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, Riva
Unisport studentice, Finale - Finale
Košarka 17:00
Zagreb
70 : 59
ZAVRšENO

Split
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Žatika I
Unisport studentice, Finale - Finale
Rukomet 17:00
Zagreb
28 : 22
ZAVRšENO

Split
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Žatika II
Unisport studenti, Finale - Finale
Košarka 19:00
VERN
53 : 59
ZAVRšENO

Rijeka
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Žatika I
Unisport studenti, Finale - Finale
Rukomet 19:00
Zagreb
25 : 24
ZAVRšENO

Osijek
DETALJI
NATJECANJE
Poreč, SD Žatika II

Prikaz i obrada podataka: www.furkisport.hr